Masáž prostaty

Je jedním z největších tajů mužské erotiky. Jedno z největších tabu v mužském světe. Odhoďte stud a oddejte se náramně vzrušující masáži od zkušené masérky, která vám ukáže, jak krásným zážitkem může masáž prostaty být. Mužská prostata je dokonalým ekvivalent ženského bodu G – silně citlivá a vzrušivá – a je přístupná pouze skrze masáž análního otvoru. Obrovským benefitem této masáže je, že slouží jako prevence a dá se tak pokládat za zdravou alternativu k vyšetření u lékaře. A to navíc podtrženo silně erotickou atmosférou a krásnou masérkou, která vás přivede až k samotnému vrcholu.

Masáže krok za krokem

Jak vlastně masáž prostaty probíhá? Bolí to? Stydím se … Nemějte obavy, podstatou celé masáže je Vaše maximální pohodlí a uvolnění se. Navíc se o vás stará naše zkušená sexy masérka, která si vás „připraví“, a to prvně jemnou, ale i tak vzrušující masáží hráze, což je oblast mezi kořenem penisu a análním otvorem. Již v tomto kroku masáže se dočkáte neuvěřitelně silných a stimulujících pocitů. Až budete zrelaxován a uvolněn, masérka se začne věnovat okolí análního otvoru. Už i samotné okolí vstupu je extrémně citlivé a přinese vám neskutečně stimulující zážitky. Následujícím krokem už je samotná masáž prostaty.

Masáž probíhá tak, že ležíte na břiše, což je pro vás i masérku nejpohodlnější pozice. Masérka se o vše postará a na konci samotné masáže vás dost dobře možná čeká nejlepší vyvrcholení, kterého jste kdy dosáhl.

Proč vyzkoušet masáž prostaty právě u nás?

V našem masážním SPA salonu vám kromě prvotřídních služeb nabídneme také příjemné prostředí, díky kterému si masáž vychutnáte opravdu naplno. Pokoje jsou vybaveny prostornými lůžky s mnoha polštářky pro vaše maximální pohodlí. Samozřejmostí jsou také širokoúhlá zrcadla, abyste si mohli užít i pohled na dívku, která vám bude provádět masáž nebo masáž prostaty. Úplnou novinkou po nedávné rekonstrukci je také sauna a vířivka, kde se můžete před či po masáži zcela uvolnit.

Jestliže si přejete, můžete si objednat VYBRANOU EXTRA SLUŽBU i jako ESCORT a být přímo na vašem hotelu.

Zavolejte pro rezervaci

+ 420 602 617 177