BDSM masáž

1. Společná sprcha s masérkou, kde již můžete ukázat kdo je pánem. 2. Celotělová erotická masáž s BDSM prvky. 3. Doteky na masérku jsou povoleny, možná i nutnosti! 4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata. Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak […]

O masáži s BDSM prvky

BDSM masáže jsou u mužů obrovským lákadlem. Pokud nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit, nemáte se za co stydět. Velké procento lidí o této metodě doposud neslyšelo a je to zcela normální, protože s největší pravděpodobností tyto klasiky doma nevyužíváte. Využijte masáže s prvky BDSM a nechte se unášet na vlně otroctví, škádlení a vedení. Masérky jsou na tento druh masáže profesionálně vyškolené a dopřejí vám přesně to, pro co tu jdete.

BDSM masáže aneb na vlně otroctví, škádlení a vedení

Masérka vás masíruje buď to nahá nebo v latexovaném kostýmu, který dodá na důvěryhodnosti. Jestliže chcete BDSM masáží proniknout do nejmenšího detailu, rozhodně vám doporučujeme sáhnout po latexovém kostýmu. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, BDSM masáž je postavená na jakémsi otroctví, škádlení a vedení. Nevěřili byste tomu, kolik mužů tyto praktiky vyhledává, a to vše za pomocí BDSM pomůcek.

Ať už se jedná o bičík či jinou pomůcku vhodnou na tuto masáž, profesionální masérka vám dopřeje maximální slast. Ve slušných společnostech se o těchto druzích masáží příliš nemluví. Na druhou stranu proč si nedopřát něco nového a nevyzkoušet si tak BDSM masáž na vlastní kůži? Masáž je mimo jiné podtrhnutá také smyslnou masáží, takže se nemusíte bát toho, že by po celou dobu masérka využívala BDSM technik.