Erotická masáž pro páry

Erotická masáž pro páry je postavena jako sdílený zážitek pro experimentující páry nebo páry, hledající nový erotický náboj. Připustit třetí osobu do intimní zóny, je krok založený na odložení předsudků a prokázání důvěry. V tomto případě především důvěry ženy vůči svému partnerovi.

Erotická masáž pro páry 60 min. 3200 kč

Sdílejte společné vzrušení a objevte s partnerem nové hranice v erotice i vzájemné důvěře. Do vašeho vtahu tím pronikne silný náboj nové vášně.

Benefity masáže pro páry

  • Rozkoš ve dvou
  • Společný zážitek
  • Zpestření vztahu
  • Odbourání předsudků
  • Prohloubení důvěry
  • Probuzení nové vášně

Masáž s dvojnásobnou dávkou erotiky

Rádi byste s vaším partnerem obohatili svůj sexuální život, ale nevíte jak? Navštivte nás s partnerem v centru Prahy a vychutnejte si erotickou masáž, pří níž vás bude oba spravedlivě hýčkat jedna z našich masérek.

Erotická masáž pro páry je velice precizní technikou, která je plná něžností a jemných doteků. Ve společné sprše se můžete se svými těly lépe seznámit a odbourat rozpaky. Následně v příjemně vyhřátém pokoji, společně s partnerem, budete ležet vedle sebe a vnímat svou vzájemnou přítomnost. Můžete se držet za ruce a vychutnávat si příjemné doteky a pocity rozkoše.

Úkolem masérky při párové masáži, je přivést vaše na stejnou úroveň sexuálního chtíče a vzrušení. Procítěně a pomalu tak, aby nebyl ochuzen jeden jediný kousek vašich těl.

Průběh i závěr dle vašeho scénáře

Budete-li chtít partnera masírovat sami, kdykoliv můžete převzít iniciativu a zapojit se. Naučíte se tak techniku, kterou můžete následně provádět také ve svém soukromí. Sami si určujete průběh masáže i její závěr, kdy můžete v pokoji zůstat s partnerem jen ve dvou a oddat se společně milostným hrátkám, kterými svůj nový zážitek společně šťastně zakončíte.

Erotická masáž pro dva je skvělým zážitkem, který prohloubí vaši vzájemnou důvěru. Uvidíte sami, že doma pak nebudete dlouho vyžadovat jinou předehru, než vzájemnou erotickou masáž.

Ceny masáž pro páry

ČasMasérka 1Masérka 2
60 minut3200 Kč4900
90 minut4200 Kč6400
120 minut5200 Kč7900