Klasická erotická masáž

Erotická masáž, Vás svou jednoduchostí zaručeně přivede na jiné myšlenky a Vy se tak budete moci těšit na čas relaxace a uvolnění. Dopřát si takovou masáž je skvělým prožitkem z mnoha povinností běžného života. Každý může vyzkoušet, jak příjemná a vzrušující erotická masáž může být.

Klasická erotická masáž 60 min za 2000 Kč

Vychutnejte si exotickou orientální masáž, během které se o vás bude masérka vášnivě třít svým tělem, zahaleným pouze mýdlovou pěnou.

Benefity erotické masáže

  • Prokrvení organismu
  • Hluboká relaxace
  • Oživení libida
  • Euforie a orgasmus
  • Uvolnění stresu a napětí
  • Posílení sebedůvěry

 

Průběh erotické masáže

Erotický mix začíná klasickou formou, kterou je společná sprcha. Ta nechybí u žádné erotické masáže. Jde o příjemný začátek, který vás dokáže příjemně uvolnit. Po společné sprše se můžete přesunout k futonu. Masérka se v první části masáže bude zaměřovat na masáž Body-To-Body. Během této masáže je masérka nahá a vy se ji tak dle libosti dotýkáte. Nejprve si nechte vysvětlit pravidla, abyste v rámci doteku neporušovali určitá pravidla.

Masáž tělo na tělo je spojená s teplými přírodními oleji, které se postarají o to, aby mezi vaším a masérčiným tělem vznikalo tření. Po dokončení masáže Body-To-Body masérka kombinuje mix erotických masáží. K těm se počítá například klasická erotická masáž, masáž lingamu nebo chcete-li masáž penisu a v neposlední řadě opět masáž tělo na tělo. I v tom masérka pokračuje. Neznamená to, že bude střídat pouze dva typy erotických masáží. Jakmile bude zbývat posledních pár minut do konce, přechází masérka k masáží intimních partií. V této části se jinými slovy masérka zaměří na masáž penisu a varlat, a to až do fáze, kdy dojde k vyvrcholení.

Vyvrcholením to nekončí

Nemusíte se vůbec obávat, že vše skončí u jednoho vyvrcholení. Jakmile pro vás bude zážitek maximálně vzrušující, přijde na řadu ta část, na kterou se už od začátku budete těšit nejvíce. Příjemné uvolnění a naladění na to nejlepší, dívka začne svými prstíky jemně hladit a masírovat váš penis.

Její doteky budou velmi procítěné a vy prožijete vyvrcholení silnější než jste byli kdy zvyklí. Tím ale samotná masáž končit nemusí. Takových orgasmů si můžete dopřát, kolik chcete a na kolik se cítíte, že zvládnete.

V tomto ohledu žádná pravidla nejsou, ovšem nutné je podotknout, že přáním na pohlavní styk nebo orální sex nebude na základě určitých pravidel našeho salonu vyhověno.

Ceny klasické erotické masáže

ČasMasérka 1Masérka 2
15 minut1200 Kč1800 Kč
30 minut1500 Kč2500 Kč
45 minut1700 Kč2550 Kč
60 minut1900 Kč3200 Kč
90 minut2300 Kč4200 Kč
120 minut3100 Kč5300 Kč
180 minut4900 Kč