Masáž lingamu

Masáž lingamu vychází z tantry, intenzivně stimuluje vaše tělo i mysl a přináší vám novou úroveň sexuality o níž jste doposud neměli tušení. Během této masáže je po celou dobu věnována pozornost vašim intimním partiím a krásná masérka vás opakovaně přivádí před vrchol rozkoše.

Masáž lingamu 60 min za 2500 Kč

Poznejte erotické prožitky založené na tantrickém stylu meditace, kterými budete opakovaně unášeni na vlnách rozkoše až k hranici extáze.

Benefity masáže Lingamu

  • Zvyšuje sexuální touhu
  • Zlepšuje erekci
  • Pomáhá k soustředění
  • Posiluje vnitřní energii
  • Hluboká relaxace

Vzrušující průběh masáže Lingamu

Lingam je pojem převzatý z jednoho z nejstarších jazyků – sanskrtu a označuje název pro mužské přirození. Jeho masáží pak není klasická erotická masáž, jakou všichni znáte, ani klasická masturbace, ale technika tantrického a taoistického přístupu k erotice.

 

Cílem není výsledek, tedy vyvrcholení muže, ale samotný průběh masáže, díky kterému se navrátíte ke svému já, k vašemu tělu a jeho podstatě. Tantrická masáž lingamu vás přenese do absolutního neznáma, do světa, kam jste ještě nikdy nezavítali, do zcela jiné dimenze. V tantře mají pohlavní orgány, neboli orgány rozkoše, posvátný význam, a proto je jejich stimulace považována za něco výjimečného, co vám přinese harmonizaci celého těla i duše Tantrická lingam masáž Vám přinese zcela nové pocity z doteků a vzrušení.

Jakmile vás promasíruje a příjemně uvolní svými prsty, zapojí následně celé své nahé tělo. Nuru gel se tak nanese i na ni a vy už si jen můžete užívat celou hru jejího nahého kluzkého těla

Zážitek za hranice extáze

Ucelený zážitek vám dodá intimní prostředí provoněné vonnými tyčinkami a vůní masážního oleje doplněné o relaxační hudbu a světlo svíček. Vše probíhá v leže, vy jste naprosto uvolněni a vnímáte pouze doteky jedné z našich krásných dívek, jež vám díky svým šikovným prstům a dlaním předvede, jak to vypadá, když se veškerá pozornost věnuje vašim intimním partiím. Vaše vyvrcholení bude oddalovat tak dlouho, dokud neucítíte vlny energie proudící celou délkou vašeho těla.

 

 

Díky všem aspektům tantrické masáže Lingamu tedy vašeho penisu, pocítíte relaxaci spojenou s úplným uvolněním. Ocitnete se mimo vaši realitu a projdete fyzičnem i duchovnem, které se na konci propojí dohromady a vyvrcholí v čistý pocit rozkoše. Tento jedinečný zážitek můžete po masáži ještě doplnit návštěvou vířivky či sauny, kde vaše uvolnění tělesného i psychického napětí můžete dokončit, nepřemýšlet vůbec nad ničím a jen vnímat doznívající pocity z velice příjemných chvil, které jste právě mohli zažít během naší masáže lingamu. Přijďte se přesvědčit sami, jaké blahodárné účinky na vás budou působit a budete se cítit jako znovuzrozeni.

Ceník masáže Lingamu

ČasMasérka 1Masérka 2
30 minut2000 Kč3000 Kč
60 minut2500 Kč3750 Kč
90 minut3300 Kč4850 Kč
120 minut4000 Kč6000 Kč