Masáž s dvěmi dívky

Erotická masáž se dvěma masérkami přináší nový rozměr erotického zážitku. Snad každý muž si někdy představil společnost dvou krásných, nahých a tak trochu rozpustilých dívek. Pokud se vám tato situace doposud nenaskytla, stačí jít štěstí naproti a dopřát si tento nezapomenutelný zážitek u nás. Dvě masérky si u nás můžete objednat na jakýkoliv typ masáže a doplnit o […]

Masáž s dvěmi dívky 60 min za 2000 Kč

Dopřejte si maximální rozkoš. Po příchodu vás budou dvě krásné dívky rozmazlovat a dávat něhu každému kousku vašeho těla.

Benefity masáži se 2 dívkami

  • Dvojnásobné potěšení
  • Exkluzivní zážitek
  • Eliminace stresu
  • Oživení sexuality
  • Podpora sebedůvěry

Masáž s dvojnásobnou dávkou erotiky

Kdo by nechtěl, dopřát si potěšení erotické masáže s dvojnásobnou dávkou erotiky. V našem masážním salonu o vás mohou pečovat dvě rajcovní slečny najednou a obě si můžete vybrat dle svého vkusu a představivosti.

 

 

Dívky si vás nejprve zavedou do společné sprchy, kde se můžete lépe seznámit s jejich nahými těly. Krom pozornosti, kterou budou věnovat především vám, se budou hýčkat a laskat také navzájem mezi sebou. Jejich kluzká, namydlená a hebounká těla se budou vášnivě třít a dotýkat se.

Následně Vás zavedou vás do útulného pokoje, kde již bude připraveno prostředí tak, abyste se cítili co nejpříjemněji. Lehnete si na bříško a začnete si užívat dva páry šikovných rukou. Pohladíte také oko, kterým budete sledovat při pohybu jejich nahá a svůdná těla. Ty můžete během masáže sledovat též pomocí zrcadel, která máme v pokojích umístěny tak, aby Vám žádný důležitý úhel neunikl.

Exkluzivní zážitek se dvěma dívkami

Jakmile masérky nechají uvolnit vaše ztuhlé svaly a vy budete příjemně uvolněný, požádají vás, abyste se otočili a lehli si na záda. Objevíte v sobě erotogenní zóny, o kterých jste ani nevěděli, a vaše představy při pohledu na dvě krásné nahé dívky budou o to divočejší. Dívky začnou pomalu stimulovat vaše intimní partie a budou vás procítěně přenášet do světa euforie až k procítěnému orgasmu.

 

 

Služba není orgasmem není limitována a rozkoše mohou pokračovat po celý čas, který jste si rezervovali. Zažijete silný pocit euforie, který nebudete chtít, aby skončil. Celé dění můžete prožívat se zavřenýma očima nebo nechat svůj pohled celou dobu na ohebných tělech našich masérek.