Mýdlová masáž

Mýdlovoá masáž má tradici především v orientálních zemích, kde se mýdlovou pěnou a vonnými esencemi nechávali opečovávat sultáni ve svých harémech. Vyzkoušejte, proč se tato masáž těšila jejich oblibě. Za pomoci speciální žínky buďte hýčkání jednou či dvěma vybranými dívkami.

Mýdlová masáž 60 min za 2000 Kč

Vychutnejte si exotickou orientální masáž, během které se o vás bude masérka vášnivě třít svým tělem, zahaleným pouze mýdlovou pěnou.

Benefity mýdlové masáže

  • Uklidnění mysli
  • Kvalitnější spánek
  • Uvolnění svalů
  • Prokrvení organismu
  • Zjemnění pokožky
  • Dlouhodobé zlepšení nálady

Oáza klidu a vzrušení

Mýdlová masáž je dalším druhem erotické masáže, kterou si můžete dopřát od jedné z našich krásných masérek. Tento typ masáže je obdobný jako Nuru masáž s tím rozdílem, že místo nuru gelu se při této masáží nanáší mýdlová pěna a to za pomoci speciální nahřáté žínky. Pocit tepla vás příjemně uvolní a pod rukama nahé dívky budete svou myslí i tělem zcela pohlceni do světa relaxace a erotiky. Zbavíte se stresu a napětí způsobem, který si brzo oblíbíte.

 

 

Jako všechny erotické masáže v našem studium, začíná i mýdlová masáž společnou sprchou. Po jejím skončení a seznámení s masérkou, se odeberete do vyhřátého pokojíčku, připraveného dopřát vám ojedinělý zážitek.

Sexy masérka pod závojem praskající mýdlové pěny

akmile se uložíte na pohodlnou matraci, dívka nanese pomocí nahřáté žínky na vaše tělo hustou mýdlovou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Užíváte si tedy při uvolněné konverzaci hřejivý pocit mýdlové pěny. Ten vzápětí doplní pohled na postavu vybrané masérky, která se po vás za zvuku praskající pěny začne vášnivě třít svým hebkým tělem – masáž tělo na tělo.

 

Nahá dívka se po vás bude svíjet celou délkou jejího těla a nezůstane pouze u toho. Její pozornost se budu upírat především na vaše intimní partie o které bude pečovat s maximální péčí 🙂

Čím více si celou masáž užijete a procítíte, tím více bude zároveň masérka polichocena, že svůj ženský šarm a sexappeal, nenechá Vás, mužský protějšek chladným a přivede pomocí něj vaší mysl k euforii až k intenzivnímu orgasmu. Vyzkoušejte to a dopřejte si po náročné práci vzrušující uvolnění. Oázu klidu v centru ručené Prahy najdete právě u nás.

Ceník mýdlové masáže

ČasMasérka 1Masérka 2
60 minut2000 Kč3100 Kč
90 minut2500 Kč4500 Kč
120 minut3400 Kč4800 Kč