Nuru masáž

Ochutnáte prastarý rituál plný erotiky, který je praktikován již po staletí. Nuru masáž lze totiž přeložit jako „kluzká masáž“ a je tomu tak z toho důvodu, že speciální Nuru gel, jenž je pří tomto typu masáže používán, znamená v japonštině „kluzký gel“.

Nuru masáž 60 min za 2200 Kč

Vyzkoušejte na vlastní kůži intenzivní nuru masáž při které po vás bude masérka klouzat svým nahým tělem.

Benefity Nuru masáže

  • Masáž tělo na tělo
  • Intenzivní pocity
  • Relaxace svalů
  • Hydratace pokožky
  • Antibakteriální účinky
  • Antioxidační účinky

Intenzivní masáž tělo na tělo

Začátek a v podstatě i průběh Nuru masáže je stejný jako u klasických erotických masáží. Ještě před tím než si dopřejete vzrušující zážitek vlezete si společně s dívkou do sprchy, kde se tak můžete nazí lépe seznámit s vašimi těly a navodit už tady intimní atmosféru.

 

Budete se vzájemně umývat a těšit se ze společných doteků. Můžeme říct, že menší masáž proběhne už při samotném mydlení pod proudem vody. Poté, co budete oba čistí a provonění, vydáte se do masérského vyhřátého pokoje, kde se bude linout relaxační hudba a vůně vonných tyčinek. Lehnete si na bříško a dívka na vás nanese Nuru gel.

Jakmile vás promasíruje a příjemně uvolní svými prsty, zapojí následně celé své nahé tělo. Nuru gel se tak nanese i na ni a vy už si jen můžete užívat celou hru jejího nahého kluzkého těla

Dlouhotrvající zážitek

Poté, co dopřeje péči celé vaší zadní části těla, požádá vás, abyste se otočili na druhou stranu. Vychutnáte si tak pohled na její tělo i tvář a nyní se naplno můžete oddat tomu, na co celou dobu čekáte. Erotická Nuru masáž totiž bude věnovat pozornost také vaším intimním partiím a vy objevíte erotogenní zóny i tam, kde jste nečekali.

Hlazení, masírování a jemná stimulace vašeho penisu bude probíhat tak dlouho, dokud nedospějete k samotnému vyvrcholení, které bude mnohem silnější, než jste zvyklí. A přesně takových orgasmů si můžete dopřát, kolik jen budete chtít a kolik zvládnete.
Neváhejte tedy déle než je nutné. Dopřejte si jedinečný zážitek, který byste nejraději prožívali každý den vašeho života. Výběr dívky bude zcela na vás, na chuť si tak přijde každý dle svého vkusu. Objevte s námi svět erotiky tak, jak jej ještě neznáte.

Ceník Nuru masáže

ČasMasérka 1Masérka 2
60 minut2200 Kč3500 Kč
90 minut2700 Kč4500 Kč
120 minut3500 Kč5300 Kč